Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci
Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní License.
O projektu
Webové stránky Stará Jihlava vznikly v roce 2007 jako školní projekt, který se postupně rozrostl v bohatou knihovnu fotografií a článků o historii města Jihlavy. Do dnešní doby projekt prošel několika grafickými úpravami, z nichž poslední velký zásah do designu stránek proběhl v roce 2015, kdy byl web kompletně zmodernizován.

Na stránkách aktuálně naleznete přes 1800 fotografií a pohlednic, interaktivní plány města a spoustu článků. Webový obsah je průběžně doplňován. Fotografie a články můžete vyhledávat podle klíčových slov a nalézt tak výsledky, které Vás skutečně zajímají. K prohlížení interaktivních historických plánů je zapotřebí mít nainstalován přehrávač Flash Player.

Pokud máte nějaké dotazy, či přání, kontaktujte nás na emailové adrese starajihlava@email.cz nebo přes kontaktní formulář, budeme se snažit vašemu dotazu vyhovět.

Rovněž Vás rádi přivítáme na našem facebookovém profilu, kde naleznete spoustu pěkných odkazů, fotografií a dalších zajímavých informací z historie města Jihlavy.

Tým Stará Jihlava.cz
O projektu  |  Napište nám  |  Facebook